Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Cześć wszystkim!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Cześć wszystkim! Empty Cześć wszystkim!

Pisanie by ciriam Sob Mar 11, 2017 8:15 am

Jestem Ciriam, raczej nikt nie będzie mnie kojarzyć ze starego forum, bo niestety byłam prawdopodobnie jednym z ostatnich zarejestrowanych użytkowników. W dodatku nie wiem czy udzieliłam się w nawet jednym temacie :D

Żeby nie było, przejrzałam w tamtym czasie ponad połowę wątków, nawet te świąteczne (pamięta ktoś wspólne pisanie opowiadań?)

Ale jak to się mówi, ostatni będą pierwszymi, nie?
ciriam

ciriam


Powrót do góry Go down

Cześć wszystkim! Empty Re: Cześć wszystkim!

Pisanie by Gość Sob Mar 11, 2017 9:58 am

Hej o/ Jakie to było uczucie, zarejestrować się na forum, które niedługo potem zdechło?


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Cześć wszystkim! Empty Re: Cześć wszystkim!

Pisanie by Ness Sob Mar 11, 2017 10:12 am

ciriam, bo ja cię znam z tego nicka i tego avatara, ale absolutnie chyba raczej nie z tego forum. Pisałaś tak gdzieś indziej? Na mirriel może?
Ness

Ness


Powrót do góry Go down

Cześć wszystkim! Empty Re: Cześć wszystkim!

Pisanie by ciriam Sob Mar 11, 2017 11:27 am

@M.W Na początku tylko przeglądałam forum, ruchu na forum nie było, prawdopodobnie dlatego, że Hima od wielu miesięcy nie dodawał nic na bloga. Założyłam konto, i nagle BUM! Tydzień po założeniu konta Hima wrzucił jakieś paski. Wpadłam w euforię, samym przeglądaniem starych wątków pokochałam to forum, myślałam że ludzie znowu będą tam wchodzić.
Niedługo potem forum padło, sprawdzałam co chwilę facebookową grupę żeby sprawdzić czy coś się ruszyło, niestety nadaremnie. Ale cieszę się, że powstało nowe forum, oby wpadło tutaj więcej osób :)
Teraz trochę dziwne pytanie, czy na starym forum miałaś awatara z Niemcami?

@Ness O mirriel nigdy nie słyszałam, jeśli chodzi o fora to to jest pierwsze na jakim piszę ;p
Ten sam nick mam na swoim deviantarcie i tumblrze (jak zresztą na każdej stronie), może stamtąd mnie kojarzysz?
ciriam

ciriam


Powrót do góry Go down

Cześć wszystkim! Empty Re: Cześć wszystkim!

Pisanie by Gość Sob Mar 11, 2017 2:27 pm

Z Niemcami? Nie. o: Miałam różne avatary (przyznam bez bicia że w większości niehetaliowe xD), ale Dojca akurat nigdy. Pudło~


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Cześć wszystkim! Empty Re: Cześć wszystkim!

Pisanie by ciriam Sob Mar 11, 2017 2:44 pm

W takim razie wybacz, coś mi się musiało pomylić :D
ciriam

ciriam


Powrót do góry Go down

Cześć wszystkim! Empty Re: Cześć wszystkim!

Pisanie by BeArcik Sob Mar 11, 2017 3:19 pm

Moja aktywność forumowa umarła ok. 2011, więc szczególnie daleko się wyminęłyśmy .u. Kojarzę, że potem dużo różnych rpgów hetaliowych się porobiło i następne "pokolenia" głównie tym się zajmowały. Moje natomiast zaczęło migrować za studiami, centrum dowodzenia wokół adminki osiadło we Wrocławiu i życie forumowe przeszło w real, a umarło internetowo x'D
Anyway, miło poznać <3

Btw, czy mi się wydaje, czy jestem tutaj najbardziej zabytkowym użytkownikiem starego forum? x'D
BeArcik

BeArcik


Powrót do góry Go down

Cześć wszystkim! Empty Re: Cześć wszystkim!

Pisanie by ciriam Pon Mar 13, 2017 5:24 pm

Mi też miło poznać!
Nawet jeśli się wyminęłyśmy o parę lat to i tak kojarzę cię ze starego forum ;o Heh, czasem opłaca się czytać tematy sprzed paru lat.
ciriam

ciriam


Powrót do góry Go down

Cześć wszystkim! Empty Re: Cześć wszystkim!

Pisanie by BeArcik Sro Mar 15, 2017 11:17 am

Podziwiam .u. Ja sama ledwo ogarniałam, choć forum nie miało jeszcze roku, kiedy się na nim zjawiłam. Głównie w moderatorskim szale sprzątania trafiało się w te głębsze zakątki. Miło mi słyszeć, że nawet kiedy mnie nie było na forum to byłam <3
BeArcik

BeArcik


Powrót do góry Go down

Cześć wszystkim! Empty Re: Cześć wszystkim!

Pisanie by Sponsored content



Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach